zespół

Profesjonalizm, nowoczesność oraz ekonomia
– to cechuje biuro inżynierskie easy project.
Projektujemy, doradzamy i budujemy. U nas pracują najlepsi architekci.

Kadra zarządzająca oraz poszczególni pracownicy posiadają ponad 10-cioletnie doświadczenie w branży architektonicznej oraz budowlanej. Jesteśmy biurem inżynierskim z poznańskim kapitałem posiadającym ofertę projektów hydrotechnicznych, indywidualnych projektów hal, indywidualnych projektów stacji paliw, hoteli, biur oraz magazynów. Dzięki naszej pozycji na rynku polskim, poznańskim oraz szczecińskim gwarantujemy atrakcyjne ceny, pakiet wartościowych dodatków oraz profesjonalne doradztwo.

architekt_budowlany

Filozofia naszej firmy jest prosta – traktujemy naszych klientów w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Nasze działania opieramy o ideę, która sprowadza się do trzech fundamentalnych zasad:

projektujemy

Zatrudniamy najlepszych architektów IARP.  Naszą dokumentację cechuje wysoka jakość oraz precyzja w każdym centymetrze. Zamawiając indywidualny projekt w biurze inżynierskim easy project mogą być Państwo spokojni, że jest on zgodny z aktualnymi przepisami prawa budowlanego oraz sztuką budowlaną. Nad jakością oferowanych usług czuwa dział projektowy (7 architektów, 4 architektów wnętrz), dział inżynierów (konstruktorzy oraz instalatorzy barażowi) oraz dział prawny z zakresu prawa budowlanego oraz planowania przestrzennego.
Nasz zespół, to nasza przewaga.

budujemy

Wszystko po to, by Twoja budowa domu stała się jeszcze prostsza! W połączeniu z projektowaniem nasza oferta staje jedyną tak atrakcyjną i bezkompromisową ofertą na rynku polskim, poznańskim oraz szczecińskim. Nad jakością realizowanych budów czuwa specjalistyczna kadra na czele z kierownikiem budowy oraz inspektorem nadzoru budowlanego. Czy możemy zrobić coś więcej?

doradzamy

W codziennej pracy mówimy, jak zrealizować poszczególne zadania budowlane, by nie zrujnować budżetu. Zajmiemy się nadzorem i koordynacją Twojej budowy już na etapie projektowym. Zastanawiasz się ile kosztuje budowa hali magazynowej? Ile kosztuje budowa stacji paliw?  Jakie kroki należy podjąć przed rozpoczęciem budowy? Jakie wybrać technologie do budowy domu? Jak uzyskać pozwolenie na budowę? Jak wykonać zgłoszenie budowy domu? Jak uzyskać decyzję o warunkach zabudowy? To oczywiście tylko przykłady praktycznych informacji, które będą Ci pomocne w realizacji Twojego zadania. Już na etapie projektu odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

architekt_budowlany

architekt_budowlany

architekt_budowlany

W naszym koszyku znajdują się dedykowane usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.  Jesteśmy po to, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie, własnym atrakcyjnym kącie.  Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro, małym i średnim przedsiębiorcom, samorządom oraz korporacjom. Dlatego w naszej ofercie znajdują się:

  • projekty obiektów hydrotechnicznych,
  • projekty budynków ochrony zdrowia i opieki społecznej,
  • projekty zakładów produkcyjnych i usługowych rolnictwa,
  • projekty zakładów produkcyjnych,  przemysłowych i energetycznych,
  • projekty budynków biurowych, handlowych, usługowych i składowych,
  • projekty śluz, jazów, pochylni,
  • projekty falochronów, umocnień brzegów, bulwarów,
  • projekty fundamentów specjalnych, wzmocnień podłoża,
  • projekty nabrzeży, pirsów, pomostów, przystani jachtowych,
  • projekty poszerzania, pogłębiania koryta rzeki celem przywrócenia żeglugi.
architekt_budowlany

Misją naszej firmy jest pomoc Tobie w realizacji wyznaczonych celów oraz przydzielonych zadań. Grupa klientów zadowolonych z naszych usług liczy już ponad 200 podmiotów (osób prywatnych oraz firm). W biurze inżynierskim easy project znajdą Państwo ofertę na projekt idealnie dopasowany to potrzeb wraz z jego kompleksową realizacją.

Z pełną odpowiedzialnością
polecam easy project

architekt_budowlanyWiceprezes Zarządu/ Architekt IARP