referencje

W celu określenia oczekiwanego zakresu usług projektowych oraz podstawowych parametrów inwestycji, biuro inżynierskie easy project proponuje o wysłanie zapytania na adres: biuro@easy-project.pl. Umożliwi nam to wybrać odpowiedni zakres referencji, opinii oraz przygotować zespół specjalistów do spotkania. Taka procedura jest wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń i według naszej opinii charakteryzuje się najwyższą efektywnością. Państwa czas jest dla nas cenny, dlatego proponujemy taką sprawdzoną formułę działania. W czasie spotkania przedstawiamy referencje z wybranego sektora lub zakresu usług, omawiamy szczegółowo wybrane realizacje oraz odpowiemy na Państwa wszelkie pytania. Współpracowaliśmy już z:

biuro_inżynierskie

Najwyższa jakość, konkretne korzyści.

W easy project architekci & inżynierowie – dostrzegamy Ciebie, doceniamy Twoje osiągnięcia, rozumiemy Twoje potrzeby. Chcemy pomóc Ci zrealizować kolejny cel.

Z myślą o Tobie stworzyliśmy dedykowaną, kompleksową ofertę – pakiet korzystnych produktów i usług projektowych, budowlanych, doradczych oraz wygodną formę obsługi.

Poszukujesz nowoczesnej, indywidualnej architektury lub szukasz projektanta, który ceni funkcjonalność, estetykę i ekonomię?

Skorzystaj z pomocy doświadczonych architektów easy project. Spotkasz się z nami w komfortowych warunkach i w przyjaznej atmosferze.

Biuro inżynierskie easy project znajduje się w Poznaniu przy ul. W. Pniewskiego 7 oraz w Kobylance k. Szczecina przy ul. Teligi 4.

Skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu  +48 61 415 13 20 . Pamiętaj, że zawsze możesz napisać na e-mail: biuro@easy-project.pl

biuro_inżynierskie

biuro_inżynierskie

Zobacz naszą ofertę

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: +48 61 415 13 20
Napisz: biuro@easy-project.pl

Zapraszamy do kontaktu 🙂